173 WYSOCE ZJADLIWA GRYPA PTAKÓW (HPAI) | BIP - Urząd Gminy Łanięta
Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Łanięta

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

Tagi

WYSOCE ZJADLIWA GRYPA PTAKÓW (HPAI)

Informuje się, iż dnia 23 marca 2022 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego ogłoszone zostało Rozporządzenie nr 14/2022 Wojewody Łódzkiego z dnia 23 marca 2022 r. uchylające Rozporządzenie nr 28/2021 Wojewody Łódzkiego z dnia 23 grudnia 2021 r. w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) w związku z wystąpieniem choroby zakaźnej wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) określające nakazy i zakazy związane z utrzymaniem drobiu na terenie województwa łódzkiego.
Wobec powyższego zawiadamia się o ustaniu zagrożenia choroby zakaźnej wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie województwa łódzkiego.
 
 
Wójt Gminy Łanięta informuje, iż dnia 27 grudnia 2021 r. zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego Rozporządzenie Nr 28/2021 Wojewody Łódzkiego z dnia 23 grudnia 2021 r. w sprawie zwalczania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI), na terenie województwa łódzkiego, w związku z wystąpieniem choroby zakaźnej wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI).
 
Przedmiotowe rozporządzenie określa nakazy i zakazy związane z utrzymaniem drobiu na terenie województwa łódzkiego.
 
Wobec powyższego, wskazane jest zapoznanie się z niniejszym rozporządzeniem, w szczególności przez hodowców drobiu oraz podmioty i osoby utrzymujące drób.
 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Ewelina Studzińska

Data wytworzenia:

Osoba dodająca informacje

Ewelina Studzińska

Data publikacji:
28 mar 2022, godz. 08:00

Osoba aktualizująca informacje

Ewelina Studzińska

Data aktualizacji:
17 sie 2021, godz. 13:09